Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Teltonika Networks Wiki
Search
Changes
← Older edit
OSS
(view source)
Revision as of 09:00, 2 July 2024
317 bytes added
,
2 July
no edit summary
Line 65:
Line 65:
|-
|-
|[[RUT956 Firmware Downloads]]
|[[RUT956 Firmware Downloads]]
+
|}
+
| style="height:5%; width:14%; text-align:center; vertical-align: top; font-weight:400; margin: 0 auto;" |
+
{| style="width: 100%"
+
![[File:Networking_rutx_icon_v1.png|64px|link=RUTX Routers]]
+
|-
+
|'''[[RUTC Routers|RUTC]]'''
+
|-
+
|Industrial Routers
+
|-
+
|[[RUTC50 Firmware Downloads]]
|}
|}
| style="height:5%; width:14%; text-align:center; vertical-align: top; font-weight:400; margin: 0 auto;" |
| style="height:5%; width:14%; text-align:center; vertical-align: top; font-weight:400; margin: 0 auto;" |
Line 125:
Line 135:
|-
|-
|[[TRB145 Firmware Downloads]]
|[[TRB145 Firmware Downloads]]
+
|-
+
|[[TRB160 Firmware Downloads]]
|-
|-
|[[TRB245 Firmware Downloads]]
|[[TRB245 Firmware Downloads]]
Vainius.l
Administrators
8,949
edits