Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Teltonika Networks Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
QSG RUTX50
(view source)
Revision as of 07:46, 13 September 2022
33 bytes removed
,
07:46, 13 September 2022
→RF exposure
Line 173:
Line 173:
| B28
| B28
| 703-748, 758-803 MHz, 23 dBm
| 703-748, 758-803 MHz, 23 dBm
−
|-
−
| B32
−
| 1452-1496 MHz, 23 dBm
|-
|-
| rowspan="4" style="font-weight:bold;" | LTE-TDD
| rowspan="4" style="font-weight:bold;" | LTE-TDD
Lukas.Pipiras
Administrators
2,390
edits