Template:Networking device driver: Difference between revisions
Appearance
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: left; background: white;" | <b>[[Media:Quectel_Android_RIL_SR01A41V35.zip|Quectel Android RIL Driver]]</b> | | style="text-align: left; background: white;" | <b>[[Media:Quectel_Android_RIL_SR01A41V35.zip|Quectel Android 5.0 RIL Driver]]</b> | ||
| style="text-align: left; background: white;" | <b>2020-05-11</b> | | style="text-align: left; background: white;" | <b>2020-05-11</b> | ||
|- | |||
|- | |||
| style="text-align: left; background: white;" | [[Media:Quectel Android 11.0 RIL Driver.zip|Quectel Android 11.0 RIL Driver]] | |||
| style="text-align: left; background: white;" | <b>2021-06-02</b> | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||