Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Teltonika Networks Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
QSG TRB500
(view source)
Revision as of 14:37, 9 September 2022
5 bytes removed
,
14:37, 9 September 2022
→RF exposure
Line 66:
Line 66:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
! colspan="2" |Maximum transmission power
! colspan="2" |Maximum transmission power
−
|-
−
|GSM
−
|33 dBm
|-
|-
|WCDMA
|WCDMA
Line 76:
Line 73:
|23 dBm
|23 dBm
|-
|-
−
|
WiFi
+
|
5G NR (SA, NSA)
−
|
20
dBm
+
|
23
dBm
|}
|}
Lukas.Pipiras
Administrators
2,380
edits