Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
COMMUNITY
ABOUT
Disclaimers
Teltonika Networks Wiki
Search
Changes
← Older edit
Newer edit →
What ports are used by RMS?
(view source)
Revision as of 17:26, 23 August 2021
31 bytes removed
,
17:26, 23 August 2021
→RMS Management
Line 14:
Line 14:
|-
|-
| TCP || 15010
| TCP || 15010
−
|-
−
| TCP || 80
−
|-
−
| TCP || 443
|-
|-
|}
|}
RytisB
Administrators
5,754
edits